Referencje

Współpraca z firmą Zakłady Automatyki „POLNA" S.A. charakteryzuje się mocnym wsparciem technicznym, chęcią rozwiązania problemu i szybką reakcją.

Agat S.A.

Newsletter

Bądź na bieżąco, podaj swój e-mail i zaprenumeruj newsletter

 
archiwum newslettera

Kariera | Praca

Zarządzanie personelem pracowniczym jest podstawą i najważniejszą kwestią dla naszej Spółki. Jesteśmy Spółką, której polityka personalna opiera się na przekonaniu, że pracownicy to nasz najcenniejszy kapitał.
Stale dbamy o podnoszenie kwalifikacji pracowników. Kierownictwo jest w stałym i bardzo dobrym kontakcie z pracownikami, wspiera i zachęca do kształcenia się i poszerzenia swoich umiejętności. W naszej Spółce możemy zaoferować zdobycie cennego doświadczenia i pomoc w rozwoju zawodowym.
 
Myślimy, że pracując z nami śmiało zrealizujesz swoje ambicje zawodowe. Polityka szkoleniowa w naszej Spółce oparta jest na trzech założeniach:

  • pracownicy Spółki to najcenniejszy kapitał, który wymaga nieustannego inwestowania,
  • bez ciągłego podnoszenia kwalifikacji swoich pracowników Spółka nie zapewni sobie trwałej przewagi konkurencyjnej
  • od umiejętności pracowników zależy sukces Spółki. 

 

Proces rekrutacji pracowników 
 

Dział Kadr i Zarządzania planuje i koordynuje rekrutacje oraz zarządza procesem rozwoju pracowników w całej Spółce. Jeśli zainteresowało Cię nasze zgłoszenie rekrutacyjne i chciałbyś się ubiegać o pracę prześlij swoje CV oraz list motywacyjny na adres e-mail: rekrutacja@polna.com.pl .
   
Proces rekrutacji składa się z trzech etapów :
1. Analiza przesłanych do nas aplikacji (jeśli Twoja aplikacja nas zainteresuje i będzie zgodna z naszymi wymogami, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną),
2. Rozmowa kwalifikacyjna (w czasie spotkania będziemy chcieli uzyskać więcej informacji dotyczących Twojej osoby, Twoich kwalifikacji, doświadczenia zawodowego, motywacji i oczekiwań),
3. Decyzja (jeżeli zostaniesz wybrany, ponownie zaprosimy Cię na spotkanie aby przedyskutować warunki zatrudnienia oraz zaproponować podpisanie umowy).
 

Korzyści płynące z pracy w naszej Spółce
 

Praca w naszej Spółce umożliwia dostęp do najnowocześniejszych metod i narzędzi pracy oraz daje szansę na współpracę z wieloma czołowymi firmami w kraju i za granicą . Pragniemy dzielić się z naszymi dotychczasowymi doświadczeniami, a równocześnie stwarzamy szansę ambitnym pracownikom na realizację własnych pomysłów.