Aktualne oferty pracy

Poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:   TECHNOLOG - PROGRAMISTA CNC (NR. REF: TT/07/2019) SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW (nr ref.:…
więcej

Osprzęt montowany na zaworach regulacyjnych

Skojarzeń związanych z pojęciem „zawór” jest wiele. Można z dużym prawdopodobieństwem założyć, iż każdy z nas, prędzej…
więcej

Nowe destylatory DE5, DE10 plus, DE20 plus

 
więcej

Zawór regulacyjny z dławieniem wielościeżkowym

Przydatność zaworów do pracy w warunkach wysokiego spadku ciśnienia zależy od konstrukcji elementów wewnętrznych zaworu. Parametrem…
więcej
Obsługa techniczna

Nasi specjaliści posiadają kompetencje i doświadczenie aby zapewnić pomoc w kwestiach technicznych przy doborze zaworów regulacyjnych i pozostałych wyrobach spółki.

Zarządzanie jakością

Oparte na procesowym podejściu i ciągłym doskonaleniu: System zarządzania jakością i polityka jakości firmy pozwalają zwiększyć wartość dodaną, czyniąc wyrób atrakcyjniejszym dla Klienta.

Sieć sprzedaży

Ciągle rozwijamy sieć sprzedaży w kraju i za granicą. Prowadzimy sprzedaż swoich wyrobów bezpośrednio lub za pośrednictwem dystrybutorów i partnerów handlowych. Szczegółowy wykaz firm znajduje się na stronie internetowej spółki.

Zakłady Automatyki "POLNA" S.A.

Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji zaworów regulacyjnych, stosowanych w instalacjach technologicznych w energetyce, petrochemii, gazownictwie i także innych.

Obsługa sprzedaży

Realizujemy dostawy wyrobów do wiodących firm z różnych branż. Know-how firmy w kwestiach doboru armatury, eksploatacji czy serwisu produkowanych wyrobów – to zapewnienie korzyści dla naszych klientów. Są nimi wysoka jakość, konkurencyjność oraz wsparcie techniczne. W ramach obsługi...

Rozwój

Dbamy o ciągłość w rozwoju projektowania nowych wyrobów, usprawnieniu istniejących procesów, ukierunkowując się na zapotrzebowania Klienta.

Szkolenia

Zapewniamy szkolenia z zakresu budowy i doboru produkowanych wyrobów. Szkolenia prowadzimy w siedzibie Spółki oraz u Klientów. Zdobytą wiedzą i doświadczeniem dzielimy się z naszymi Klientami, dystrybutorami, partnerami biznesowymi.

Dokumentacja i identyfikacja

Nasze wyroby posiadają znaki identyfikujące ich parametry, zgodne z oznaczeniem przedstawionym w katalogu wyrobów. Do każdego opuszczającego firmę wyrobu, dołączamy pełną dokumentację techniczno-handlową, zgodną z obowiązującymi przepisami.

więcej

NAJBLIŻSZE SZKOLENIA

Ankieta

Co skłoniło Państwa do odwiedzenia naszej strony internetowej?:

AKTUALNOŚCI