Aktualne oferty pracy

16.07.2019

Poszukujemy kandydatów na następujące stanowiska:

 

TECHNOLOG - PROGRAMISTA CNC (NR. REF: TT/07/2019)

SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW (nr ref.: LL/06/2019)

OPERATOR MASZYN CNC (nr ref.: P1/05/2019)

OPERATOR MASZYN I URZĄDZEŃ ODLEWNICZYCH (nr ref.: P3/05/2019)

Oferujemy ciekawą pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, możliwość rozwoju zawodowego oraz stabilne warunki zatrudnienia.

Aplikacje (CV i list motywacyjny) należy przesyłać pod adresem e-mail: rekrutacja@polna.com.pl.
W temacie wiadomości prosimy wpisać podany wyżej numer referencyjny.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie w aplikacji następującej klauzuli: "„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych  osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych.."

„Administratorem Pana/Pani danych osobowych są Zakłady Automatyki „POLNA” S.A. z siedzibą przy ul. Obozowa 23 w Przemyślu.
Dane kontaktowe administratora danych osobowych tel.16 6786601.
Dane osobowe są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji (podstawa prawna: 221 1 kodeksu pracy w zw. z art. 6 ust. 1 lit. c. Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych – dalej „Rozporządzenie”), na podstawie Pana/Pani dobrowolnej zgody.
Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR oraz kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu.
Ma Pan/pani prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody. Dane osobowe będą przetwarzane aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pani/Pan udział, tj. 12 m-cy.
Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane do państw trzecich, które zapewniają odpowiedni stopień ochrony Pana/Pani danych osobowych.
Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział.
Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.”

 

 

Zapraszamy do aplikowania!